Skontaktuj się 695.733.532

O Mnie

Ewa Tomala Adwokat Garwolin

Ewa Tomala

695 773 532

Radca Prawny

Członek Okręgowej Izby Radców Prawnych w Warszawie od 2013 roku. Ukończyła aplikację radcowską w Warszawie. Złożyła egzamin radcowski przeprowadzony przez Ministerstwo Sprawiedliwości z wynikami bardzo dobrymi. 

Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu Stefana Kardynała Wyszyńskiego w Warszawie. Magister prawa oraz magister filologii polskiej.

Doświadczenie zawodowe zdobywała w jednej z największych kancelarii prawnych w Warszawie, specjalizującej się w prawie ubezpieczeń gospodarczych. Prowadziła szereg spraw reprezentując w sporach sądowych towarzystwa ubezpieczeniowe.

Autorka wielu publikacji i artykułów, które ukazywały się w ogólnopolskim dzienniku „Rzeczpospolita” oraz prawniczym serwisie internetowym „Infor.pl”. Współautorka poradnika „Finanse rodzinne – jak zabezpieczyć majątek”, który został opublikowany przez „Rzeczpospolitą”.

Posiada kilkuletnie doświadczenie w prowadzeniu spraw sądowych, w szczególności gospodarczych i cywilnych. Z sukcesami reprezentuje przedsiębiorców i klientów indywidualnych, zarówno w sporach sądowych, jak również zapewniając wsparcie merytoryczne podczas negocjacji i zawieraniu umów.

Specjalizuje się w prawie gospodarczym, ubezpieczeń gospodarczych, cywilnym oraz medycznym.

Moje publikacje na zewnętrznych portalach: